ORTAK KAMPANYAMIZ

ŞİRKETİMİZ VE ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. MÜŞTERİLERİNE YÖNELİK ORTAK KAMPANYAMIZ

rightImgŞirketimiz ile Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. müşterileri için karşılıklı olarak avantajlar sunduğumuz kampanyalar 2016 yılında da devam edecektir.

Şirketimiz Müşterilerine Yönelik Anadolu Hayat Emeklilik ‘in Uygulayacağı Ek Katkı Payı Kampanyası

01 Ocak-31 Aralık 2016 tarihleri arasında Konut Paket(Deprem Hariç), Birleşik Kasko Sigortası – Genişletilmiş Kasko Poliçesi ve Bireysel Sağlık Sigortası (Nefes Sağlık hariç) poliçelerinden en az bir tanesi yürürlükte bulunan müşterilerimizin AHE’ den, 251 numaralı Geleceğe Yatırım veya 250 numaralı Ev Hanımları Emeklilik Planlarına yeni teklif imzalamak suretiyle dâhil olarak bireysel emeklilik hesabı açtırması ve kampanya başvuru formunda yer alan koşulları sağlaması halinde tek seferlik 100.-TL ek katkı payı hediye edilecektir.

  • Yukarıda belirtilenlerin dışında kalan sigorta türleri, grup sigortaları ve yürürlükte olmayan poliçeler kampanya kapsamı dışındadır.
  • Müşterilerimizin söz konusu kampanyadan faydalanabilmeleri için kampanya başvuru formunun kampanya dönemi içerisinde imzalanarak AHE acentelerine veya Bölge Satış Müdürlüklerine teslim etmesi gerekmektedir.
  • AHE tarafından kriterlere uygun olan müşterilerin cep telefonlarına kampanya başvurusunun kabul edildiğine, kriterlere uygun olmayan müşterilerin cep telefonlarına ise kampanya başvurusunun reddedildiğine ilişkin bilgilendirme SMS’si gönderilecektir.
  • Kampanya kapsamında hak kazanılacak ek katkı payları, kampanya başvuru formunda belirtilen şartların gerçekleştirilmesi koşuluyla, bireysel emeklilik hesabının teklif imza tarihinden itibaren 1 yılı doldurduğu ayı takip eden ayın 3. iş günü yürürlükte olan hesaplara aktarılacaktır. Hesabına ek katkı payı yatırılan müşteriler SMS ile bilgilendirileceklerdir. Müşterinin kampanya şartlarına uygun birden fazla bireysel emeklilik hesabının bulunması durumunda, ek fayda yalnızca yürürlük tarihi en eski olan hesap için geçerli olacaktır.

* Anadolu Sigorta süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

08 Nisan 2016

İlgili Terimler :