Boyasız Göçük Onarım Merkezi

Anadolu Sigorta, İstanbul’un iki yakasında, iki yeni Boyasız Hasar Onarım Merkezi’ni hizmete açtı. Bakırköy ve Ümraniye Şerifali’de bulunan merkezlerde, araç kaporta göçükleri, aracın orijinalliği korunarak ve herhangi bir boyama işlemi yapılmaksızın düzeltiliyor.

Anadolu Sigorta Boyasız Hasar Onarım Merkezleri, araçların kaportasındaki ezik ve göçüklere, dolu hasarlarına ve döşeme hasarlarına hızlı ve kolay onarım imkânı sağlıyor. Onanım merkezlerinde ayrıca araçların kaplama ve boya düzeltme işlemleri de gerçekleştiriliyor.

Anadolu Sigorta’nın müşterilerine özel hizmet veren Boyasız Hasar Onarım Merkezleri Bakırköy ve Ümraniye Şerifali’de yer alıyor. Masaj ve vakumlama tekniklerinin kullanıldığı onarım merkezleri; dolu hasarlarının yanı sıra boyasız göçük onarımıyla giderilebilecek park hasarları, cam tamiri ve değişimi ihtiyaçlarına yönelik de hizmet veriyor. Her iki yöntemle onarılamayan hasarlar ise ilgili merkezlere yakın konumda bulunan Anadolu Sigorta anlaşmalı servislerine yönlendiriliyor. Onarım merkezlerinde ihtiyaç ve talep halinde poliçe teminatları kapsamında ikame araç da temin edilebiliyor.

Servis AdıİlİlçeAdres
AOK Kaporta ve Oto Turizm Petrol Tic. Ltd. Şti.İSTANBULBakırköyAksu Cad. Yenimahalle No:119 Bakırköy / İSTANBUL
Auto Kaynak Makina Sanayi ve Ticaret Limited ŞirketiİSTANBULÜmraniyeŞerifali Mah. Barbaros Caddesi No:58/A Ümraniye /İSTANBUL

28 Şubat 2019

İlgili Terimler :